Modelowanie i powiększanie ust

Sposób na piękne i jędrne usta

Powiększanie ust Gliwice

Modelowanie, czy wręcz powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg naturalny.

Naturalne powiększanie ust możliwe jest do zastosowania w przypadku większości pacjentów. Umożliwia pacjentkom uzyskanie pożądanych efektów w odpowiedzi na brak satysfakcji z kształtu ust, ich struktury czy kolorytu. Zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka w miejscu potrzebującym zmiany, preparatu z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy ma bardzo plastyczną i krystaliczną postać żelu, który idealnie uzupełnia miejsca, gdzie pojawiły się zwiotczenia, wszelkie bruzdy czy wręcz brakuje objętości. Wypełnienie kwasem hialuronowym redukuje istniejące zmarszczki wokół warg oraz unosi opadające kąciki ust.

Sposób na malinową barwę i młodzieńczą jędrność.

powiększanie ust gliwice

Powiększanie ust Gliwice - Zalety

Celem wypełniania ust kwasem hialuronowym jest kompleksowa regeneracja ust i ich okolic osiągana poprzez nawilżenie tkanek.  Dzięki zastosowaniu preparatów wzbogaconych w naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy, możliwe jest nadanie ustom objętości oraz kształtu odpowiadającego oczekiwaniom pacjenta.

Wypełnienie dedykowanym, odpowiednio miękkim kwasem HA ust jest bezpieczne, gdyż jest to substancja naturalna, która występuje w ludzkim organizmie, przede wszystkim w skórze. Odpowiada za wiązanie wody i utrzymywanie jej odpowiednich ilości w tkankach, dzięki czemu skóra jest optymalnie nawilżona. Zawartość kwasu hialuronowego w skórze wraz z wiekiem zmniejsza się, przez co skóra wiotczeje, a wargi tracą swoją objętość. Najcześciej używa się preparatów zawierających 0,5 ml kwasu i 1 ml kwasu HA.

Wskazania

  • zabiegi kwasem hialuronowym przede wszystkim przywracają skórze ust sprężystość, jędrność, nawilżają ją oraz wyraźnie niwelują zwiotczenie,
  • terapia modelowania ust kwasem hialuronowym ma również na celu uzyskanie pożądanego kształtu i stopnia wypełnienia ust.

Przeciwwskazania

  • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Efekty zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym

Efektem modelowania, czy powiększania ust kwasem hialuronowym jest bezpośrednio likwidacja jego niedoboru. Następuje poprawa procesu wiązania wody w komórkach, a co za tym idzie, poprawia się kondycja ust. Wypełnianie ust kwasem hialuronowym przynosi doskonałe efekty nawilżenia oraz pożądany kształt linii wargowej.

W przypadku zastosowania kwasu hialuronowego nieusieciowanego efektem jest przede wszystkim nawilżenie skóry ust, natomiast w przypadku kwasu hialuronowego usieciowany uzyskujemy efekt modelowania ust.

Czas zabiegu powiększania i modelowania ust kwasem hialuronowym

Zabieg trwa od 30 do 90 minut w zależności od tego, czy korygujemy kształt ust, czy dokonujemy redukcji zwiotczenia skóry ust i przeprowadzamy zabieg nawilżający.

Powiększanie ust Gliwice – trwałość zabiegu

Efekty zabiegu zależą od wieku oraz stosowania się do zaleceń po zabiegu. Najczęściej utrzymują się 10 do 12 miesięcy. Dodatkowym efektem stosowania kwasu hialuronowego jest poprawienie nawodnienia i ukrwienia warg, co powoduje poprawę ich wyglądu – sprawiają wrażenie zdrowszych.

Powiększanie ust gliwice

Odwiedź profil na Facebooku i Instagramie!

Aktualne informacje oraz promocje

Dla kogo modelowanie / powiększanie ust?

Zabieg dedykowany jest osobom, które pragną nadać ustom objętości, nawilżyć je oraz uzyskać efekt jędrnych i kuszących warg. Wypełnianie kwasem hialuronowym z powodzeniem umożliwia skorygowanie asymetrii ust i uzyskanie pożądanego kształtu.

Czas rekonwalescencji po powiększaniu ust

2-14 dni

Rezultaty są widoczne od razu po zabiegu i mogą utrzymywać się od 6 miesięcy nawet do roku. Sam zabieg jest względnie bezbolesny i może ale nie musi być przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym z zastosowaniem kremów znieczulających. Bezpośrednio po wstrzyknięciu preparatu mogą pojawić się siniaczki. U niektórych osób usta mogą być nabrzmiałe przez 1-2 dni, ale jest to sprawa bardzo indywidualna. Mogą również być wyczuwalne drobne grudki, które ustąpią samoistnie. Zależy to od zastosowanego preparatu oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego z czasem się wchłaniają, co jest ogromną zaletą. Mamy pełny wybór, czy i kiedy powtórzyć zabieg.

Efekty zabiegów – zdjęcia przed i po

Nieretuszowane zdjęcia pokazujące wyniki zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Jakie efekty uboczne po powiększaniu ust?

Bezpośrednio po zabiegu powiększania ust mogą wystąpić reakcje typowe dla każdej iniekcji, takie jak obrzęk, zaczerwienienie i zasinienie, ból i świąd oraz nadmierna wrażliwość na dotyk w miejscu zdeponowania preparatu. Usta mogą być opuchnięte przez najczęściej 1-3 dni. Po wykonanym zabiegu mogą pojawić się siniaki, które łatwo przykryć makijażem. Należy stosować krem przyspieszający ich wchłanianie i gojenie. Osoby ze skłonnością do opryszczki po konsultacji z lekarzem powinny stosować leki przeciwwirusowe przed i po zabiegu. Należy pamiętać o unikaniu opalania się.

Znieczulenie

Skóra i błona śluzowa ust znieczulane są maścią znieczulającą.

Cena zabiegu

Umów się na konsultację i zapytaj o szczegóły

Powiększanie ust Gliwice

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 508 717 398 lub wypełnij poniższy formularz