Gliwice, Polska
+48 508 717 398
info@spesthetic.pl

Powiększanie i modelowanie ust

Modelowanie czy wręcz powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg naturalny.

powiększanie i modelowanie ust

Naturalne powiększanie ust możliwe jest do zastosowania w przypadku większości pacjentów. Umożliwia pacjentkom uzyskanie pożądanych efektów w odpowiedzi na brak satysfakcji z kształtu ust, ich struktury czy kolorytu. Zabieg wypełniania ust kwasem hialuronowym polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka w miejscu potrzebującym zmiany, preparatu z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy ma bardzo plastyczną i krystaliczną postać żelu, który idealnie uzupełnia miejsca, gdzie pojawiły się zwiotczenia, wszelkie bruzdy czy wręcz brakuje objętości. Wypełnienie kwasem hialuronowym redukuje istniejące zmarszczki wokół warg oraz unosi opadające kąciki ust.

Sposób na malinową barwę i młodzieńczą jędrność.

Zalety

Celem wypełniania ust kwasem hialuronowym jest kompleksowa regeneracja ust i ich okolic osiągana poprzez nawilżenie tkanek.  Dzięki zastosowaniu preparatów wzbogaconych w naturalnie występujący w skórze kwas hialuronowy, możliwe jest nadanie ustom objętości oraz kształtu odpowiadającego oczekiwaniom pacjenta.

Wskazania

  • zabiegi kwasem hialuronowym przede wszystkim przywracają skórze ust sprężystość, jędrność, nawilżają ją oraz wyraźnie niwelują zwiotczenie,
  • terapia modelowania ust kwasem hialuronowym ma również na celu uzyskanie pożądanego kształtu i stopnia wypełnienia ust.

Przeciwwskazania

  • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
  • choroby o podłożu autoimmunologicznym,
  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.

Czas rekonwalescencji

2-14 dni

Rezultaty są widoczne od razu po zabiegu i mogą utrzymywać się od 6 miesięcy nawet do roku. Sam zabieg jest względnie bezbolesny i może ale nie musi być przeprowadzony w znieczuleniu miejscowym z zastosowaniem kremów znieczulających. Bezpośrednio po wstrzyknięciu preparatu mogą pojawić się siniaczki. U niektórych osób usta mogą być nabrzmiałe przez 1-2 dni, ale jest to sprawa bardzo indywidualna.

Cena zabiegu

Umów się na konsultację i zapytaj o szczegóły zabiegu HIFU

Zarezerwuj termin dzwoniąc pod numer 508 717 398 lub wypełnij poniższy formularz