Gliwice, Polska
+48 508 717 398
info@spesthetic.pl

O MNIE

Nazywam się Sylwia Pietrzyk i jestem Specjalistą Medycyny Estetycznej oraz certyfikowanym Trenerem Branży Beauty.

Zwolnij i zacznij dostrzegać w sobie piękno, przestań się porównywać do innych kobiet i zaakceptuj, a najlepiej pokochaj swoją urodę! Pomogę Ci czuć się pięknie! Razem poprawimy mankamenty sylwetki, będziemy walczyć z upływającym czasem oraz niedoskonałościami natury. Zasługujemy na to aby czuć się wyjątkowo.

Serdecznie zapraszam.

Medycyna Estetyczna Gliwice

Oferta

Moją dewizą jest dbałość o przywrócenie pięknego, a przede wszystkim naturalnego wyglądu.
Szczególną uwagę koncentruje na zabiegach prewencyjnych, aby Klient mógł jak najdłużej cieszyć się swoją młodością. Odtwarzam to, co skóra utraciła z wiekiem lub koryguje niedoskonałości, w taki sposób aby przywrócić odpowiednie proporcje twarzy i uzyskać jak najlepszą harmonię.

Stosowane preparaty posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, które gwarantują najwyższą ich jakość.

W ofercie posiadam liczne zabiegi na twarz i okolice, ale proponuje również zabiegi na ciało, które pozwolą Państwu cieszyć się piękną sylwetką oraz dobrą kondycją skóry.

Medycyna estetyczna

W odróżnieniu od chirurgii plastycznej, medycyna estetyczna opiera się wyłącznie na pozachirurgicznych zabiegach o charakterze małoinwazyjnym.
Są to jednak interwencje bardziej zaawansowane, mocniej ingerujące w głębsze partie skóry niż powierzchowne działania kosmetyczne czy kosmetologiczne.

Oferowane przeze mnie usługi pozwalają usunąć niedoskonałości o różnym podłożu, co z pewnością przekłada się na satysfakcję z własnego wyglądu przekładającą się na większą pewność siebie i zwiększenie poczucia zadowolenia z życia.

HIFU 3D

Bezoperacyjny lifting twarzy i ciała przy użyciu nowoczesnego urządzenia .

Wolumetria twarzy

Pozwala przywrócić właściwy owal twarzy, poprawić gęstość i jędrność skóry oraz dokonać korekty kształtu nosa, ust i kości policzkowych.

Powiększanie/modelowanie ust

Twoje usta odzyskują malinową barwę i młodzieńczą jędrność.

Kosmetologia profesjonalna

Zabiegi kosmetologiczne są wykonywane przy użyciu najwyższej jakości preparatów z największą starannościa i dbałością o efekt końcowy.